Kategorie

Použití fólií Creative Film

Obaly výrobků

Základním požadavkem pro obal je upoutání pozornosti zákazníka. V záplavě velkého množství podobných produktů je nutné se odlišit a zaměřit pozornost zákazníka právě na Váš výrobek. Pro aplikaci na obalech je vhodné použít například fólie Mirror Lens nebo Fantasy. Použitím fólie Mirror Lens s optickými efekty získává ploché médium efekt optické čočky. Tento efekt byl například použit celosvětově na přední straně Guinessovy knihy rekordů. Stejný vzor byl také použit na kartonovém obalu šampaňského Piper-Heidsieck. Čeští i slovenští vinaři využívají stále častěji fólie Mirror Lens či Fantasy k výrobě „Medailí“ z různých vinařských soutěží, což velmi pozitivně působí na zákazníka při výběru vína.

application-uses-0-jpg-big.jpg

Ochranný prvek (holograf)

Nízkonákladové vstupenky a poukázky jsou ideální příkladem použití fólií s holografickým efektem. Pro tento účel stačí vyseknout požadovaný tvar fólie a potisknout jí libovolným textem. Pro ještě větší bezpečnost lze fólii perforovat, aby se tak zamezilo sloupnutí ochranného vzoru a opětovnému nalepení na falzifikát.

Řezaná grafika

Reklamní poutače a dispeje je nutné vždy zpracovat tak, tak co nejvíce upoutaly pozornost potencionálního zákazníka. Nápisy z fólií s různým grafickým efektem jsou tak velmi zajímavou a oblíbenou možností. Své uplatnění tedy najdou zejména na firemním poutačích, venkovní reklamě a automobilech. Pro tvorbu nápisů či plošné reklamy s velmi výraznou barevností je vhodné použít fluorescentní fólie Easy Color. Tyto fólie se v USA také velmi často používají k polepu závodních aut.

Celoplošný polep

Polep na rovné a lehce zaoblené povrchy je možný. Fólie však nejsou určeny pro celoplošný polep automobilů, jelikož se nedají tvarovat do ostrých úhlů. Při zahřátí a natažení se fólie začne deformovat.

Filmové dekorace

Speciální efekty jsou velmi žádané u výrobců rekvizit pro filmové společnosti. Fólie Creative jsou oblíbené zejména díky tomu, že odráží obraz a světlo vyhovujícím způsobem. Polepení velkých ploch například fólií s imitací kovového povrchu je navíc cenově velmi výhodné oproti jiným drahým materiálům
.

Tisk

Pro tisk jsou vhodné všechny fólie Creative. Využívají se zejména k tisku samolepek, vizitek, reklamních letáků, etiket a reklamních nápisů.

Možné použití speciálních fólií CREATIVE

Akvária
Automaty
Brýle
Bubny
CD disky
Čelenky
Dekorativní umění
Doplňky do bytu
Doplňky k brýlím
Doplňky do vlasů
Doplňky/vybavení do kuchyní
Dveřní desky
Glóbusy
Foto alba
Foto rámečky
Hodiny
Hudební nástroje
Informační tabule
Loga na automobilech
Kabelky
Kalendáře
Kancelářské vybavení
Kapesní svítilny
Klíčenky
Knižní záložky
Knižní zarážky
Konvice
Kosmetické kazety
Koše
Koupelnové doplňky
Krabice, pouzdraKvětináče
Kufry
Láhve
Lampy
Letadla
Lodě
Medailonky
Mobilní telefony
Monogramy
Motocykly
Nábytek
Nálepky, etikety
Náhrdelníky
Náušnice
Noční osvětlení
Nože
Obaly alb
Obaly bonbónů
Obaly rtěnek
Odznaky
Otvírače
Ozdobné stolní láhve
Ozdobné úpravy sportovní obuvi
Ozdoby, dekorace
Panenky
Pásky
Peněženky
Plechovky
Podložky
Podnosy
Pouzdra na cigarety