Kategorie

O nás

Golem reklama vznikla v roce 2006 po mnohaletém působení jejího zakladatele v oboru Signmakingu a řadí se mezi významné dodavatele materiálů pro reklamu. Díky vlastnímu vozovému parku a pravidelnými rozvozy zboží přímo k zákazníkům zabezpečujeme vyjímečný servis za zajímavých podmínek. Samozřejmostí je také osobní přístup vyškolených spolupracovníků a možnost vyzvednutí si zboží na pražské pobočce - viz sekce Kontakty.

Dodáváme tyto materiály : plotrové samolepící fólie, přenašecí a nažehlovací materiály, desky z PVC (bílé i barevné), hliníkové sendvičové desky (BOND), desky PMMA (plexi), komůrkové desky, PVC fólie, autofólie 3M, SunTek a Raven, bezpečnostní fólie na plochá skla, nažehlovací fólie, přenašecí mat., dekorativní a wrappingové fólie, bannery, síťoviny, mat. na digitální tisk (monomerické, polymerické i lité fólie na celopolep, fólie pro okenní grafiku, materiály pro prezentační systémy a laminace) a mat. pro sítotisk. Nabízíme také reklamní stojany a nosiče, roll-upy a pop-upy, nářadí firmy Olfa, čističe a pomůcky pro snadnou aplikaci nebo inkousty pro tiskové plotry. Jsme dodavatelé také řezacích a tiskových plotrů, laminátorů, termolisů apod.

V sortimentu máme nejen tyto značky: Oracal, Avery, 3M, MACtac, ImagePerfect, SunTek, Raven, Ritrama, Aslan, ISEE2, Neschen, Pongs, Creative Film, Symbio, Coala, Olfa, Poli-Tape, Magnet-Flex, Kapa, Foam-X, Pentaprint, Simona Plast, Palfoam, Falcon, Forex, Dibond, MasterBond, ACP Bond, Makrolon, Lexan, Perspex, Palglas, Akrylon atd.

Zajišťujeme také nadstandardní služby, kterými jsou např. broušení plotrových nožů, nestandardní formáty z PVC a hliníkových desek nebo školení na polep autoskel....

Sponzoring

certifikat Dobrého Anděla - 2019 certifikat 2018 certifikat 2017 certifikat_maly_3.jpg certifikat.jpg certifikat_maly_2.jpg